Hakkımızda

Real Konak Hotel

Hakkımızda

Modern şehrin kalbinde konumlanmış iş dünyasının merkezinde yer alan, büyük alışveriş merkezlerine sadece birkaç dakika mesafede bulunan ve  tarihi mekanlara kolay erişim imkanı sunan Real Konak Hotel, konforlu 69 odası,Spa Merkezi ve yüksek teknolojiye sahip toplantı salonu ile iş veya turistik amaçlı seyahat edenler için mükemmel bir seçim.


 “Real Konak Hotel, Türk ve Dünya mutfağından seçme yemekler ve uluslararası lezzetlerden oluşan menüye sahip Restaurantı ile keyifli lezzetler  sunmanın yanısıra güler yüzlü ve deneyimli çalışanları ile beklentilerin üzerinde hizmet vermekte..


Açık büfe kahvaltı servisi ile Konak Restaurant, misafirlerine kahvaltının yanı sıra lezzetli öğle ve akşam yemekleri için ferah ve rahat bir atmosfer sunuyor.


Türkiye’deki geleneksel mutfağın modern dokunuşla harmanlandığı tüm yemekler ustalıkla hazırlanmakta, güler yüzlü ve özenli servis personeli tarafından servis edilmekte.

Yirmi dört saat hizmet verecek olan Oda Servisi Türk ve Dünya mutfağının zengin çeşitlerini içeren gurme yemekler  ile eşsiz lezzetler  sunuyor.

Otelimizin giriş katında yer alan Lobby Lounge, içecek ve aperatif servisiyle, gün ortasında kısa ve keyifli molalar vermek istediğinizde sizi ağırlayacak.

Genel Türk Hamamı,Farklı Masaj terapiler, Sauna, Şok Havuzu, Fitness Centre olanakları ile Siz Değerli konuklarımızın göz bebeği olacak.

“Real Konak Hotel’de Konuklarımıza koşulsuz misafir memnuniyeti ve maksimum kalite  anlayışıyla konfor ve rahatlık sunuyoruz.

Klasik ve modernliğin uyumlu beraberliği, kullanımdaki fonksiyonellik ve güler yüzlü hizmet ile misafirlerimize kendilerini evlerinde hissettiriyoruz.

Tesisimizde Farklı büyüklükteki superior odalar, Deluxe odalar,Executive Suitler ,Presidental Suit ve  bedensel engelli konuklar için hazırlanmış odaların tamamı kalite-konfor ve hizmetin mükemmel birlikteliğini yansıtıyor.

Misafirlerimiz Oda alternatifleri arasında seçim yaptıklarında sadece rahatlık değil farklı taleplerinde de oda içinde çözümlendiğini görecekler.Real Konak Hotel’de Konuklarımız renk zevklerine göre oda seçebilecek ve doğa dostu bir tesiste konaklamanın ayrıcalığını yaşayacaklar.

Real Konak Hotel TÜROB (Türkiye Otelciler Birliği) resmi üyesidir.
17.10.2015 tarihinde Gaziantep te düzenlenen 3.Uluslararası ve Bölgesel Markalar ödül töreninde Güneydoğu Anadolu bölgesinde faaliyet gösteren “En iyi otelcilik markası “ ödülüne layık görülmenin sevincini ve gururunu siz Değerli partnerimiz ile paylaşıyoruz . Daha önce 2014 yılında “QUALİTY SELECTION “ ödülü ile perçinlediğimiz kalitemizi bu ödül ile daha da pekiştirdik. 
2017 tarihinde Antalya'da düzenlenen Türkiye turizminin en iyileri  QM OUALITY MANAGEMENT  AWARDS 2016  ödül töreninde Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en iyi oteli ödülüne layık görülmenin sevincini yaşadık.
Sadece Batman’ın değil Güneydoğu Anadolu bölgesinin en iyi oteli olma ve koşulsuz misafir memnuniyeti sağlama amacıyla kaliteli otelcilik hizmeti sunmayı sürdüreceğiz .
Batman’ın ilk ve tek kalite ödülü 4 YILDIZI  oteli olarak sürdürdüğümüz iş birliğini geliştirmeyi temenni eder verdiğiniz destek dolayısı ile siz değerli iş ortağımıza teşekkürlerimizi sunarız 

Konumu ve kolay ulaşılabilirliğiyle Real Konak Hotel, son teknoloji ses ve görüntü sistemleriyle donatılmış toplantı salonu ile her türlü davet, toplantı ve organizasyonun kusursuz gerçekleştirilmesi için mükemmel ortamlar sunuyor...

 

Açık büfe kahvaltı servisi ile Konak Restaurant, misafirlerine kahvaltının yanı sıra lezzetli öğle ve akşam yemekleri için ferah ve rahat bir atmosfer sunmaktadır. Türkiye’deki geleneksel mutfağın modern dokunuşla harmanlandığı tüm yemekler ustalıkla hazırlanmakta, güler yüzlü ve özenli servis personeli tarafından servis edilmektedir.

 

Saatler:

Açık büfe kahvaltı 7:00 – 10:30, Öğle yemeği 12:00 – 15:00

 

 

Yirmi dört saat hizmet veren Oda Servisimiz, Türk ve Dünya mutfağının zengin çeşitlerini içeren gurme yemekler ile eşsiz lezzetler sunmaktadır.

 

Saatler:

24 saat açıktır

 

Real Konak Hotel’in giriş katında yer alan Lobby Lounge, içecek ve aperatif servisiyle, gün ortasında kısa ve keyifli molalar vermek istediğinizde sizi ağırlıyor.