REAL KONAK HOTEL’DEN BATMAN PETROLSPOR’A JEST

Batman’ın Dört yıldızlı oteli olan Real Konak Hotel Batman Petrolsporlu futbolcuları ve teknik heyeti kahvaltıda ağırladı. Ligde başarılı bir futbol sergileyen Batman Petrolspor namağlup olarak liderliğini sürdürüyor.

Real Konak Hotel Genel Müdürü Sinan Sarı, hem takıma moral vermek hem de birlik beraberliğin artması kapsamında düzenlenen kahvaltıya Petrolspor Başkanı Abdulvahap Akbaş, Teknik Direktör Zafer Hizarcı, Basın Sözcüsü Av.OrhanGüzel, Hasankeyf il genel meclis üyesi Ömer Güzel ve Petrolsporlu futbolcularla kahvaltıda bir araya geldi.

Kendilerini kahvaltıda ağırlayan Realkonak Hotel Genel müdürü Sinan Sarı Ve yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Konakçı beye teşekkür eden Batman petrol spor kulübü başkanı Abdulvahap Akbaş ,Takımınkentin tanıtımında da büyük rol aldığını dile getirdi.


Müdür Sarı, Petrolspor teknik heyetine başarılar dileyerek: “ Ligde çok başarılı bir futbol sergileyen Batman Petrol spor namağlub olarak liderliğini sürdürüyor. Temennimiz takımın bir üst lige çıkmasıdır.Tüm ekibimi kutluyorum. İmkanlar dahilinde desteğimiz devam edecek” dedi.