REAL KONAK, SIFIR ATIĞA DAHİL OLDU

Batman’ın gözde Dört yıldızlı oteli olan Real Konak Hotel başarılarına bir yenisini daha ekledi. Kurulduğu günden bu yana çevreye ve doğaya saygılı çalışmalarıyla sektörünün öncü otelleri arasında yer alan Real konak hotel Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın başlattığı ‘’Sıfır AtıK’’ çalışması kapsamında tüm aşamaları başarıyla tamamlayıp Sıfır Atık Belgesi’ni

 alarak çevreci otel olduğunu kanıtladı. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Realkonak hotel Genel Müdürü Sinan Sarı, İnsana ve doğaya herzaman saygılı olduklarını ifade etti. Sarı açıklamasına şöyle devam etti “Realkonak hotel olarak sürekli yenilenmeyi ve sorumluluk almayı kendimize ilke edindik. Batman’ın bütün sosyal, kültürel sanatsal, çevre ve eğitim alanındaki projeleri destekliyoruz. Son olarak Batman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından verilen ’sıfır atık belgemizi’ otelimizin danışmanlık hizmetini sürdüren Ekopa Çevre Danışmanlık mühendisleri tarafından alarak heyecanımıza bir yenisini daha ekledik.

Bu başarı bütün çalışanlarımızın ve Batman halkının bize verdiği destektendir. İnsanlar bizi tercih ettikçe onlara hizmetimiz her daim sınırsız olacaktır. Batman ve doğamıza ne kadar hizmet etsek azdır’ Realkonak Hotel Genel müdürü Sinan Sarı her ne kadar bir turizm oteli olmamıza rağmen kentin tanımına da öncelik verdiklerini de sözlerine ekledi.