REAL KONAK VE KERİM DENTAL’DEN SAĞLIK PROTOKOLÜ

Real Konak Oteli ile Özel Kerim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi arasında yapılan protokolle otel personelleri, aileleri ve müşterilerine özel indirimler yaparak, sağlık alanında da ilklere imza atmaya başladı.


Real Konak Oteli Genel Müdürü Sinan Sarı ile Özel Kerim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yetkili Mesul Müdürü Barış Şebay ve Diş Hekimi Sevim Şen arasında yapılan protokolde otelin çalışan personelleri, aileleri ve otelde konaklayan müşterilere %15 ile %30 arasında indirim yapılırken, özel diş muayenesi ücretsiz olacağı belirtildi.


Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Real Konak Oteli Genel Müdürü Sinan Sarı; “Özel Kerim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile müşterilerimize ve ailelerine özel bir protokol yaptık. Kurum olarak Batman’ın en iyi kurumsal firmalarıyla çalışmaya ve müşterilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığını düşünmemiz lazım. Bize her türlü konuda yardımcı olup destekleyen Özel Kerim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yetkili Mesul Müdürü Barış Şebay, Diş Hekimi Sevim Şen hanıma ve tüm çalışanlarına teşekkür ederim.” diye konuştu.