REALKONAK HOTEL’E 2021 TRAVELLERS’ CHOİCE” ÖDÜLÜ

Batman Realkonak Hoteli, turizm sitesi Tripadvisor tarafından "2021 TravellersChoice" ödülüne layık görüldü.

Dünyanın en büyük otel ve seyahat değerlendirme sitesi Tripadvisor’ın milyonlarca kullanıcısının oyları sonucu belirlenen “TravellersChoice 2021” ödülleri çerçevesinde Realkonak Hotel, “2021 TripadvisorTravellers’ Choice” Konaklama Ödülü'nü almaya hak kazandı.

Tripadvisor, bu ödülü ziyaretçilerden sürekli yüksek puanlı yorum alan ve mükemmel bir konukseverlik taahhüdü sergileyen dünyadaki belirli sayıda işletmeye veriyor.

TravellerChoice ödülü ile ilgili bir açıklama yapan Realkonak Hotel Müdürü Sinan Sarı,  Dünyanın en önemli seyahat sitesi ve değerlendirme kuruluşu olan Tripadvisor tarafından  "2021 Travellers’ Choice” Konaklama Ödülü’ne layık görüldüklerini söyledi.

Misafirlerinden aldığı yüksek puanlar ve olumlu yorumlar neticesinde 2021 Travellers’Choice ödülüne layık görülmekten duydukları memnuniyeti belirten Sarı, şunları kaydetti: Bu büyük ödül Travellers’Choice(önceki adıyla mükemmellik sertfikası),sürekli olarak mükemmel hizmet sunan işletmeleri takdir etmek amacıyla veriliyor. Tripadvisor’da kayıtlı işletmeler arasında ilk %10luk dilime giren özel bir grubun içerisinde yer almaktan mutluluk duyuyoruz.

Dünyanın en iyi otelleri arasında olmaktan ve bu mücadeleyi sonuna kadar çalışarak büyük bir azimle daha üst seviyelere getireceğimize inanıyoruz" Otelde standartların üstünde konaklama hizmeti sunduklarının altını çizen Sarı, "Otelimiz Trb international Güvenli Turizm sertifikası, uluslar arası kuruluşlardan aldığı Temizlik ve hijyen sertifikası ile  misafirlerini daha güvenli bir konaklama hizmeti sunuyor. Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından gelen yerli yabancı misafirlerimizin şehrimizden ve otelimizden büyük oranda memnun bir şekilde ayrılması bizleri ayrıca mutlu etti. Benimsemiş olduğumuz vizyona paralel olarak Batmanımızı ve en önemli değeri olan Hasankeyf ve turistlik yerleri global çapta marka yapma hedefimize ulaşmak için sürekli gayret göstermeye devam edeceğiz” dedi. Sarı,  değerli yorumlarda bulunan hotel misafirlerine ve emeği geçen tüm ekip arkadaşlarına teşekkür etti.