YILDIZI PARLAYAN OTEL; REAL KONAK…

4 yıldızlı Real Konak Hotel, 2013 yılından bu yana Turgut Özal Bulvarı Batman Park AVM karşısında konuklarını ağırlarken, Batman’ın marka oteli olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖN PLANDA

4 yıldızlı Real Konak Otel’in Genel Müdürü Sinan Sarı, konaklama alanında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet verdiklerini söyledi.  

8 YILDIR KONUKLARINI AĞIRLIYOR

2013 yılından bu yana 69 oda ve 145 yatak kapasitesiyle hizmet verdiklerini belirten Genel Müdür Sarı “Otelimizin dışı Midyat taşlarından yapıldığı için bölgeye has bir özellik taşıyor. Normal odalarımız, kral dairelerimiz, aile odalarımız, duble odalarımız, engelli odalarımız ve süit odalarımız mevcut. Balayı oteli olarak markalaştık. Balayı konseptimiz ve balayı çiftlerine özel sürprizlerimiz çok sevildi. Sadece balayı çiftlerine değil, otelimizin bütün konuklarına zaman zaman sürprizler yapıyoruz. Burada amacımız, misafirimizin güler yüz ve mutlu şekilde ayrılması.” dedi.

ÜST DÜZEY COVİD ÖNLEMLERİ ALINIYOR

Odalarda covid–19 önlemlerinin üst düzeyde alındığını belirten Sarı “Otelimizde herkes kendini güvende hissedebilir. Yerli ve yabancı turistleri ağırlayabiliyoruz. Odalarımız konforlu. Her katın odaları farklı bir renk. Misafirimiz kendini hangi renkle iyi hissediyorsa, o renkte bir odayı tercih edebiliyor. Odalarımız açık manzaradır” dedi.

SAUNA, HAMAM VE FİTNESS SALONU VAR

Televizyon konseptli sauna, hamam, buhar odası ve fitness salonu ile konuklarına aktivite olanağı sunan Real Konak Hotel, toplantı salonunda her türlü etkinlik, kutlama ve kına, nişan gibi törenlere de ev sahipliği yapıyor. 22 personelle hizmet verdiklerini belirten Sarı “150 çeşitten oluşan açık büfe kahvaltımız, isteğe göre akşam yemeğimiz her gün hizmettedir” dedi.

OTELE GÜÇLÜ BİR İNTERNET ALTYAPISI KURULDU

Otele güçlü internet altyapısı kurduklarını ifade eden Sarı “İş insanları, bürokratlar ve diğer tüm müşterilerimizin sorunsuz bir internet bağlantısı alabilmesi için yüklü bir maliyetle otelimize güçlü bir internet altyapısı kurduk” dedi.

OTELE OTOPARK KAZANDIRILDI

 Otelin yanında bulunan alanın, otopark olarak otele dahil edildiğini belirten Sarı “Otoparkımızı açtık. Bir işletme kurarak, müşterilerimizin araçlarının temizlik ve bakımını da yapacağız” dedi.

ÇEVRE DOSTU BİR OTEL

Sıfır atık projesiyle otel atıklarının geri dönüşüme gönderildiğini belirten Sarı, odalara ve WC’lere israfa karşı hazırlanan bilinçlendirme kartlarını da yerleştirdiklerini ifade etti.

YENİ KAMPANYALAR HAZIRLANIYOR

Otel konuklarını gülle karşılama, her odaya bir kitap gibi kampanyaların hazırlığını yaptıklarını belirten Sarı “Oteller, şehirlerin aynasıdır. Misafirler otelde ağırlandığı için şehrin tanıtımını ilk otelcilerden duymak ister. Şehirleri ilk, girdikleri otellerle tanırlar. Biz Real Konak Hotel olarak bu sorumluluk bilinciyle hem Batman’ın tanıtımı için hem gelen misafirlerimizin memnuniyeti için hizmetteyiz” dedi.